Tel:
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Intradin (Shanghai) Machinery Co., Ltd.

Główny sprzęt do przetwórstwa mięsa

Dom

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Wycieczka po fabryce

1 2 3 4
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Welding
CNC Machining
CNC Machining Center
Electric welding

Welding

CNC Machining

CNC Machining Center

Electric welding

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Testing Center
Testing Lab
Function Testing

Testing Center

Testing Lab

Function Testing

 • Linia produkcyjna
  Intradin ma bazy produkcyjne w Szanghaju, Huzhou i Qingdao. Zakłady stosują różne kategorie obróbki mechanicznej, poprzez różne formy przetwarzania, mogą spełniać różne wymagania produkcyjne, przy czym priorytetem jest dogłębne wytwarzanie wykończenia maszyn, wykorzystujące automatyzację i szczupłe możliwości produkcyjne.

  System zarządzania Intradin przeszedł certyfikację ISO9001 System Zarządzania Jakością; OHSAS18001 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz system zarządzania środowiskiem ISO14001.

  Trzy zakłady firmy Intradin stosują się do praktyk produkcji odchudzonej. Profesjonalny zespół doskonalenia lean firmy Intradin nieustannie udoskonala każde ogniwo produkcyjne, koncentrując się na szczupłym ulepszaniu produkcji przepływu jednoczęściowego i zastępowaniu pracowników maszynami zautomatyzowanymi.

  Zdolności produkcyjne Intradin zapewniają klientom, że dostaną swoje towary na czas, na poziomie jakości, kosztów i bezpieczeństwa, którego szukają.

 • R & D
  Centrum Badań i Rozwoju Intradin jest sztandarem strategicznego rozwoju Spółki i ważnym fundamentem podnoszącym profesjonalizm firmy Intradin.

  Centrum Badań i Rozwoju Intradin tworzy platformę dla profesjonalnego projektowania i innowacji. W oparciu o zintegrowany proces roboczy "badania - rozwój - projektowanie - technologia - eksperyment", Centrum opracowuje, bada i testuje nowe produkty w celu spełnienia wymagań systemów jakości, środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Zdolności produkcyjne firmy Intradin do projektowania form wtryskowych ułatwiają firmie Intradin tworzenie próbek w celu zapewnienia wymiernych danych w celu zapewnienia jakości przy opracowywaniu nowych produktów i produkcji prawdziwych produktów w odpowiednim czasie.

  Jednocześnie, korzystając z zewnętrznych profesjonalnych zespołów projektowych, Centrum Badań i Rozwoju Intradin prowadzi kierunkowe i prospektywne badania związane z produktami, zmieniającymi się technologiami i wymaganiami rynku. Produkt Intradin's Research & Development skraca cykl wprowadzania nowych produktów w celu wykorzystania szans rynkowych i umożliwia firmie Intradin świadczenie usług posprzedażnych i wsparcie techniczne dla zintegrowanych rozwiązań w zakresie badań i rozwoju produktów.

  Przywiązując dużą wagę do ochrony praw własności intelektualnej, obecnie Centrum Badawczo-Rozwojowe zgłosiło w sumie ponad setki patentów krajowych i zagranicznych.

Szczegóły kontaktu
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Winnie Hu

Tel: 86-21-64908190-6670

Faks: 86-21-64856185

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
No.118 Duhui Road, Minhang District, Szanghaj, 201109 Chiny
Tel:86-21-64908190
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Elektryczny młynek do mięsa dostawca. © 2017 - 2022 electricmeat-grinder.com. All Rights Reserved.