aboutus
Linia produkcyjna

Intradin ma bazy produkcyjne w Szanghaju, Huzhou i Qingdao. Zakłady stosują różne kategorie obróbki mechanicznej, poprzez różne formy przetwarzania, mogą spełniać różne wymagania produkcyjne, przy czym priorytetem jest dogłębne wytwarzanie wykończenia maszyn, wykorzystujące automatyzację i szczupłe możliwości produkcyjne.

System zarządzania Intradin przeszedł certyfikację ISO9001 System Zarządzania Jakością; OHSAS18001 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz system zarządzania środowiskiem ISO14001.

Trzy zakłady firmy Intradin stosują się do praktyk produkcji odchudzonej. Profesjonalny zespół doskonalenia lean firmy Intradin nieustannie udoskonala każde ogniwo produkcyjne, koncentrując się na szczupłym ulepszaniu produkcji przepływu jednoczęściowego i zastępowaniu pracowników maszynami zautomatyzowanymi.

Zdolności produkcyjne Intradin zapewniają klientom, że dostaną swoje towary na czas, na poziomie jakości, kosztów i bezpieczeństwa, którego szukają.

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Welding CNC Machining CNC Machining Center Electric welding

R & D

Centrum Badań i Rozwoju Intradin jest sztandarem strategicznego rozwoju Spółki i ważnym fundamentem podnoszącym profesjonalizm firmy Intradin.

Centrum Badań i Rozwoju Intradin tworzy platformę dla profesjonalnego projektowania i innowacji. W oparciu o zintegrowany proces roboczy "badania - rozwój - projektowanie - technologia - eksperyment", Centrum opracowuje, bada i testuje nowe produkty w celu spełnienia wymagań systemów jakości, środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zdolności produkcyjne firmy Intradin do projektowania form wtryskowych ułatwiają firmie Intradin tworzenie próbek w celu zapewnienia wymiernych danych w celu zapewnienia jakości przy opracowywaniu nowych produktów i produkcji prawdziwych produktów w odpowiednim czasie.

Jednocześnie, korzystając z zewnętrznych profesjonalnych zespołów projektowych, Centrum Badań i Rozwoju Intradin prowadzi kierunkowe i prospektywne badania związane z produktami, zmieniającymi się technologiami i wymaganiami rynku. Produkt Intradin's Research & Development skraca cykl wprowadzania nowych produktów w celu wykorzystania szans rynkowych i umożliwia firmie Intradin świadczenie usług posprzedażnych i wsparcie techniczne dla zintegrowanych rozwiązań w zakresie badań i rozwoju produktów.

Przywiązując dużą wagę do ochrony praw własności intelektualnej, obecnie Centrum Badawczo-Rozwojowe zgłosiło w sumie ponad setki patentów krajowych i zagranicznych.

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Testing Center Testing Lab Function Testing
Szczegóły kontaktu